Rozmiar: 6830 bajtów

TUNEZJA

Powrót na stronę główną www.expedition.pl

W listopadzie 1999 roku znalazłem się w Tunezji. Moja miłość do Afryki, którą zaraziłem się w czasie podróży do Mali gwałtownie domagał się spełnienia. Wyjazd do Tunezji pozwalał ponownie odetchnąć afrykańskim powietrzem nie rujnując równocześnie mojego portfela. W czasie dwutygodniowego pobytu udało mi się zjeździć cały ten niewielki jak na afrykańskie stosunki kraj. Jak zwykle zrobiłem też ogromną liczbę zdjęć. W większości są to obrazy ludzi tam żyjących. Różnorodność ludzkich chrakterów, kultur, osobowości zawsze mnie zadziwia i fascynuje.

Moją fotograficzną galerię podzieliłem na następujące części:

Ludzie 1 (17 zdjęć)

Ludzie 2 (21 zdjęć)

Dzieci (8 zdjęć)

Zwierzęta (7 zdjęć)

Miejsca (10 zdjęć)
Mapka Tunezji (107k)

Jeśli to co tu widzisz w jakikolwiek sposób nie jest Ci obojętne to napisz do mnie. Doświadczenie uczy, że właśnie tą drogą można poznać wspaniałych, niezwykle interesujących ludzi. Czekam zatem na Twój list.Śmiało! Naciśnij tu i napisz do mnie.

Jeśli Ty również lubisz podróżować i myślisz, że może moglibyśmy kiedyś razem pojechać w świat warto, żebyś czasem zajrzał tu. Będę się starł zawsze umieszczać tam aktualne zaproszenia do udziału w egzotycznych podróżach.